Wróć do Strony Głównej

OPOLSKA PRACOWNIA
KABUR 

+48 660 162 123  (od godz. 17:00)       Formularz Kontaktowy

FALCON KYDEX

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2024

WAŻNE INFORMACJE

- Kontakt telefoniczny tylko po godzinie 1700 (bardzo proszę o stosowanie się) do tej    godziny jestem w pracy na etacie. 

- Jeżeli chcesz zapytać czy mam taki model broni na stanie, sprawdź proszę Kartę z modelami form, kliknij w podświetlony link: Formy do kabur

- Nie przyjmuję zleceń przez Messenger, Facebook, SMS, WhatsApp - powoduje to zbyt duże zamieszanie i opóźnienia w realizacji zleceń. Dotyczy to również frazy "po znajomości" do zleceń służy ta strona. Ja szanuję Wasz czas i robię co mogę abyście byli zadowoleni więc bardzo proszę o zrozumienie, wyrozumiałość i cierpliwość. Zdaję sobie z tego sprawę iż czekanie jest bardzo irytujące, ale na pewne rzeczy nie mam wpływu. Pracuję sam - to znaczy że realizuję Wasze zamówienia po godzinach pracy etatowej.
 

- Proszę o korzystanie z formularza kontaktowego, na email odpisuję zawsze, może troszkę z opóźnieniem (1 dzień max 2 dni) ale odpiszę na pewno. Jeżeli chcesz zadać pytanie to kliknij w podświetlony link: Zadaję pytanie

- Do września tego roku termin realizacji jest bez zmian czyli 40 dni roboczych. 


- Na termin realizacji wpływ mają czynniki zewnętrzne takie jak, dostępność (a czasami jej brak) na naszym rynku materiałów, form i akcesorium potrzebnego do zrealizowania projektu, transport części akcesoriów zza granicy, wykonywana przeze mnie praca na etacie oraz reorganizacja miejsca pracy do tego pomoc seniorom (sprawy rodzinne).

 

- Nie przyjmuję na serwis i do poprawek kabur / ładownic firm konkurencyjnych, proszę je odsyłać tam gdzie zostały one kupione. To spowalnia moją pracę oraz realizację bieżących jak i zaległych zleceń. 

- Jeżeli złożyłeś zamówienie przez stronę, na email otrzymujesz potwierdzenie zlecenia, od tej pory to nasza historia rozmowy. Piszemy tylko na bazie formularza.
Chcesz wprowadzić zmiany w zamówieniu masz na to 72 godziny od złożenia zlecenia. Po tym czasie wszystkie inne zmiany będą odrzucane. Aby odnaleźć w/w formularz w swojej poczcie elektronicznej w lupce wpisz frazę "webvawe" lub "falconkydex"

- Ja dołożę wszelkich starań abyś był zadowolonym klientem i do mnie wrócił, jeżeli o czymś zapomniałem lub uważasz że za długo czekasz, przypomnij się SMS lub WhatsApp podając nr zlecenia który masz na swojej poczcie elektronicznej.

Numer telefonu znajduje się w górnym lewym narożniku strony nad logo i głównym zdjęciem strony. 

- Proszę również abyś zasubskrybował/a mój kanał na
YouTube oraz zostawił/a obserwację na Facebook i InstagramDziękuję za Twój poświęcony czas oraz za zakupy :) 

Z wyrazami szacunku 

Grzegorz Marek / Szpaku

 

 

Modyfikacja strony: aktualizacja modeli form (broni), poprawa zakładek oferta

Jestem osobą szczerą, otwartą na kompromisy i transparentną, nie wstydzę się tego więc wolę abyś wiedział/a niż później wskazywał/a że jestem niesłowny i nieprofesjonalny w tym co robię. Dziękuję za to że tu jesteś i robisz zakupy :)