Wróć na Stronę główną

Dziękuję za zakupy !!!

 

Jeżeli wybrałeś opcję płatność przy odbiorze to:
Wpłaty za zamówienie dokonasz na podany poniżej nr konta bankowego: 
 

PL 17 1090 2239 0000 0001 4886 0775

lub BLIK na numer: +48 660 162 123

Jeżeli wybrałeś opcję płatność automatycznych Przelewy24:
to właśnie na Twoją pocztę elektroniczną dotarło potwierdzenie złożenia zamówienia 
w moim sklepie. O statusie realizacji powiadomię Cię emailem lub oddzwonię 
na podany przez Ciebie numer telefonu. 

 

 

Aby zapewnić sprawny przebieg realizacji, bardzo proszę abyś przed dokonaniem przelewu sprawdził/a swoją skrzynkę E-mail. W tytule przelewu wpisz nr zlecenia lub imię i nazwisko. 

W razie pytań napisz wiadomość: kontakt@falconkydex.pl 

Doceniam Twoje zaufanie i w natłoku obowiązków jakie na mnie spoczywają staram się zapewnić jak najlepszą obsługę na każdym etapie naszej relacji. 


Mam nadzieję, że Twoje doświadczenie ze mną będzie przyjemne i że spełnię Twoje oczekiwania. Jeśli jest jeszcze coś, co mogę dla Ciebie zrobić, daj mi znać!

Pozdrawiam.


 

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023