Wróć do katalogu


 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę

Czas realizacji: 40 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana

Produkt: 100% polski produkt

Dostępne kolory kabur: Pomoc


 


 

od 100 PLN 

 Ładownica KANGUR

Ładownica typu Kangur, otwarta zaprojektowana z myślą o szybkim dobyciu magazynków. Wykonana z wysokiej jakości gumy obuwniczej,  która dobrze trzyma magazyneki na miejscu.

 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na trzy magazynki. Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca w kieszeni kamizelki taktycznej. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi, magazynki są stabilne i nie przemieszczają się podczas ruchu.
 

Ładownica KANGUR mocowana w kamizelce za pomocą rzepów.


 

od 100 PLN 

 Ładownica NAVIGATOR

Navigator Case to ładownica stworzona jako modułowa, wytrzymała i szybka.

Wykonana ręcznie z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm.


Navigator Case to system przenoszenia smartfona, tabletu lub nawigacji w sposób wygodny i komfortowy dla użytkownika. Szybki dostęp do urządzeń mobilnych pozwala na precyzyjne korzystanie, np: odczytanie mapy zapisanej w nawigacji lub wideo połączenie z dowództwem.

 

Ładownica Navigator Case mocowana jest do kamizelki taktycznej w systemie molle/pals.

 

Model ładownicy projektowany jest losowo lub po wskazaniu opcji podczas składania zamówienia.


 


 


 


 


 


 

od 100 PLN 

 Ładownica BAO

Ładownica Bao została stworzona jako modułowa, wytrzymała i szybka.Wykonana ręcznie z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm.

 

Dzięki dopasowaniu do kształtu radia jest stabilna i nie przemieszcza się podczas noszenia. Dobycie radia jest szybkie i bezproblemowe. 

 

Ładownica Bao mocowana jest do pasa za pomocą klamry Tek-Lok lub sztywnej szerokiej przelotki oraz molle/pals.

 

Model ładownicy Bao projektowany jest na dwa popularne modele krótkofalówek UV-82 i UV-5r

od 90 PLN 

 Ładownica CAT-7

Ładownica Cat 7 została stworzona jako modułowa, wytrzymała i szybka. Wykonana z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm. 
 

Cat 7 to wysokiej jakości ręcznie wykonana zewnętrzna ładownica na opaskę uciskową. Kompatybilna z opaskami uciskowymi typu CAT 7.

Dzięki dopasowaniu do kształtu opaski uciskowej jest stabilna i nie przemieszcza się podczas noszenia. Dobycie opaski jest szybkie i bezproblemowe.


Ładownica Cat 7 mocowana jest do pasa za pomocą klamry Tek-Lok lub sztywnej szerokiej przelotki. Istnieje również możliwość montażu na pasie molle/pals.

 

Model ładownicy Cat 7 projektowany jest losowo.

od 80 PLN 

 Ładownica CARBINE

Ładownica Carbine została stworzona jako modułowa, wytrzymała i szybka. Wykonana z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm. 
 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na jeden magazynek. Kompatybilna z magazynkami karabinowymi typu AR15/M4. Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca na pasie taktycznym. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi magazynka jest stabilna i nie przemieszcza się podczas ruchu. Ładownica Carbine posiada również regulację docisku magazynka. 
 

Ładownica Carbine mocowana jest do pasa za pomocą klamry Tek-Lok lub sztywnej pojedynczej szerokiej przelotce. Istnieje możliwość łączenia ze sobą ładownic Carbine.

od 60 PLN 

 Ładownica PISTOL

Ładownica Pistol Mag została stworzona jako modułowa, wytrzymała i szybka. Wykonana z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm. 

 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na jeden magazynek. Kompatybilna z magazynkami pistoletowymi dwurzędowymi . Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca na pasie taktycznym. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi, magazynek jest stabilny i nie przemieszcza się podczas ruchu. Ładownica Pistol Mag posiada również regulację docisku magazynka. 
 

Ładownica Pistol Mag mocowana jest do pasa za pomocą klamry Tek-Lok lub sztywnej pojedynczej szerokiej przelotce. Istnieje możliwość łączenia ze sobą ładownic.

od 40 PLN 

od 60 PLN 

od 80 PLN 

Ładownica CROW Cat7

Ładownica  zaprojektowana z myślą o szybkim dobyciu opaski uciskowej. 

 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na jedną opaskę uciskową. Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca na pasie taktycznym. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi, opaska jest stabilna i nie przemieszcza się podczas ruchu. 
 

Ładownica CROW Cat7 mocowana jest do pasa za pomocą rzepów. Kompatybilna z kamizelkami taktycznymi. 

Ładownica CROW AR15

Ładownica typu shingle, otwarta zaprojektowana z myślą o szybkim dobyciu magazynka. Wewnątrz antypoślizgowy materiał, który dobrze trzyma magazynek na miejscu.

 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na jeden magazynek. Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca na pasie taktycznym. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi, magazynek jest stabilny i nie przemieszcza się podczas ruchu. 
 

Ładownica CROW AR15 mocowana jest do pasa za pomocą troków, klipsów molle lub sztywnej pojedynczej szerokiej przelotce.

Ładownica CROW 9MM

Ładownica typu shingle, otwarta zaprojektowana z myślą o szybkim dobyciu magazynka. Wewnątrz antypoślizgowy materiał, który dobrze trzymamagazynek na miejscu.
 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na jeden magazynek. Kompatybilna z magazynkami pistoletowymi dwurzędowymi . Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca na pasie taktycznym. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi, magazynek jest stabilny i nie przemieszcza się podczas ruchu. 
 

Ładownica CROW 9MM mocowana jest do pasa za pomocą troków, klipsów molle lub sztywnej pojedynczej szerokiej przelotce.

OPOLSKA PRACOWNIA
KABUR 

+48 660 162 123  (od godz. 17:00)       Formularz Kontaktowy

FALCON KYDEX

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2024

ŁADOWNICE

Kydex / Cordura / Nylon - 100% Handmade - 100% Made in Poland

Ładownica typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND

(montowana po zewnętrznej stronie pasa)