Wróć na Stronę główną

Dziękuję za zakupy !!!

 

Ważna informacja dotycząca gwarancji:


Jako Producent kabur udzielam Ci gwarancji na Własny Produkt Fizyczny czyli na KABURĘ z Kydexu oraz wszystkie inne akcesoria wykonane z tego materiału.

Akcesoria Firm Zewnętrznych takich jak:
panele biodrowe, moduły QLS 22/19, bezpieczniki SLS, itp. montowane do KABUR wykonanych przeze mnie posiadają gwarancję producenta zewnętrznego tj. od 6 do 12 miesięcy. Jeżeli po tym czasie dojdzie do uszkodzenia w/w elementu możesz go wymienić tylko i wyłącznie za opłatą.

Doceniam Twoje zaufanie i w natłoku obowiązków jakie na mnie spoczywają staram się zapewnić jak najlepszą obsługę na każdym etapie naszej relacji. 


Mam nadzieję, że Twoje doświadczenie ze mną będzie przyjemne i że spełnię Twoje oczekiwania. Jeśli jest jeszcze coś, co mogę dla Ciebie zrobić, daj mi znać!

Pozdrawiam.


 

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023