Wróć do katalogu

Przewiń do dołu by zobaczyć adaptery do montażu kabur na pasie 


 

Adaptery używane do montażu Kabur IWB / OWB na pasie 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 40 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc


 

od 200 PLN 


 


 

Dostępne kolory na naszym rynku Kolory Kydex

Dostępne kolory na naszym rynku Kolory Kydex

Dostępne kolory na naszym rynku Kolory Kydex

Kydex 2.0 / 2.4 mm - 100% Handmade - 100% Made in Poland

Przewiń do dołu by zobaczyć adaptery do montażu kabur na pasie 

Kabura typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND 

(montowany po zewnętrznej stronie pasa)

od 170 PLN 

Falcon "PiRO" OWB 

Chociaż jest to kabura pasywna (bez kaptura/paska/przycisku do dezaktywacji kabury), posiada regulowaną siłę docisku za pomocą śrub wzdłuż krawędzi kabury. Logicznym zabezpieczeniem jest odpowiednio uformowany kształt osłony spustu. Wszystkie kabury Falcon mogą pomieścić optykę montowaną na zamku pistoletowym, gwintowaną lufę, wysokie przyrządy celownicze oraz dopasowane kompensatory względem szerokości zamka pistoletowego oraz wybraną latarkę taktyczną.
 

Główną cechą, która sprawia, że Falcon jest świetnym wyborem to modułowy wzór otworów z tyłu, który umożliwia różne opcje montażu np: Safariland, G-Code, Blackhawk, Blade-Tech, S&S Precision i innych. Ten model kabury może być używany na zawodach, strzelnicach, do pracy w służbach mundurowych, do przenoszenia z szlufkami na pasek, panelem biodrowym, panelem udowym.

Kabura typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
(montowany po zewnętrznej stronie pasa)

Falcon "Wing" OWB 

Wing OWB to płaska i stylowa kabura w formie "naleśnika" wykonana z dwóch płyt kydexu 2.4 mm. Przeznaczona do noszenia na pasku/pasie taktycznym/pasie molle, otwarta lub zamknięta. Lekka konstrukcja kabury posiadająca regulację docisku broni.

Ten rodzaj kabury jest popularny do noszenia przez cały dzień, ponieważ jest szersza niż inne kabury, co pomaga lepiej rozłożyć ciężar pistoletu. Dzięki swojej budowie oraz wyprofilowanym skrzydłom, przylega mocno do ciała, jest wysoko umieszczona na pasie co pozwala na noszenie jej w ukryciu np: pod bluzą, koszulą lub kurtką.

Dostępność: Na zamówienie
Producent: Falcon Kydex

od 180 PLN

Falcon "Agent" IWB 

Ręcznie formowana regulowana kabura do przenoszenia kompaktowych modeli broni ale nie tylko. Minimalistyczna budowa kabury pozwala na przenoszenie jej po wewnętrznej stronie pasa oniąc broń przed wilgocią, pozostając jednocześnie niezwykle lekką i trwałą konstrukcją. Nadaje się idealnie do codziennego noszenia w ukryciu. Model ten jest wystarczająco wygodny do codziennego użytku i bardzo łatwy do ukrycia bez względu na to, jak jesteś ubrany. Kabura posiada jeden klips Fomi szeroki lub wąski który zaczepiamy o pasek/pas.

Istnieje opcja montażu dodatkowego akcesorium offsetowego np: Mod Wing zapobiega wysuwaniu się kabury podczas dobywania broni.

 

Kabury IWB / OWB

  1. pl
  2. en

OPOLSKA PRACOWNIA
KABUR 

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

FALCON KYDEX

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023

Przewiń do dołu by zobaczyć adaptery do montażu kabur na pasie