29 lutego 2020

Inne produkty


 

Kabura typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND 
(montowana po zewnętrznej stronie pasa)

 

Wing OWB to płaska i stylowa kabura w formie naleśnika wykonana z dwóch płyt kydexu 2.4 mm. Przeznaczona do noszenia na pasku/pasie taktycznym/pasie molle, otwarta lub zamknięta. Lekka konstrukcja kabury posiadająca regulację docisku broni.

Ten rodzaj kabury jest popularny do noszenia przez cały dzień, ponieważ jest szersza niż inne kabury, co pomaga lepiej rozłożyć ciężar pistoletu. Dzięki swojej budowie oraz wyprofilowanym skrzydłom, przylega mocno do ciała, jest wysoko umieszczona na pasie co pozwala na noszenie jej w ukryciu np: pod bluzą, koszulą lub kurtką.

 


Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 20 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc

kabura kydex owb wing

Dostępność: Na zamówienie
Producent: Falcon Kydex

170,00 PLN

Wing OWB

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

© Falcon Kydex 2021

OBSERWUJ

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ