29 stycznia 2022

Inne produkty


 

Zestaw typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
 

Sport Set (biodrowy) został stworzony jako modułowy, wytrzymały i szybki. Kabura w zestawie wykonana została z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm.

Kabura w zestawie Sport Set jest pasywna (bez kaptura/paska/przycisku do dezaktywacji kabury), posiada regulowaną siłę docisku za pomocą śrub wzdłuż swojej krawędzi. Logicznym zabezpieczeniem jest odpowiednio uformowany kształt osłony spustu. Kabura zawieszona jest na sztywno do panelu biodrowego Low Ride (20 lub 21 cm).

 

Główną cechą, która sprawia że Sport Set  jest świetnym wyborem, to modułowy wzór otworów z tyłu kabury oraz panelu biodrowego, który umożliwia różne opcje montażu np: Safariland, G-Code, Blackhawk, Blade-Tech, S&S Precision i innych. Zestaw Sport skierowany jest do osób zaczynających swoją przygodę ze strzelectwem jak i dla zaawansowanych strzelców.

 

 

Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 20 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc

kabura kydex owb falcon

Dostępność: Na zamówienie

Producent: Falcon Kydex

250,00 PLN 

Sport Set

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

© Falcon Kydex 2021

OBSERWUJ

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ