Operator Set

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

OWB Operator (zestaw)

300,00 PLN 

Dostępność: Na zamówienie

Producent: Falcon Kydex

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 40 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc


 

Zestaw typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
 

Operator Set (biodrowy) został stworzony jako modułowy, wytrzymały i szybki. Kabura w zestawie wykonana została z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm.

Kabura w zestawie Operator Set jest pasywna (bez kaptura/paska/przycisku do dezaktywacji kabury), posiada regulowaną siłę docisku za pomocą śrub wzdłuż swojej krawędzi. Logicznym zabezpieczeniem jest odpowiednio uformowany kształt osłony spustu. Kabura zawieszona jest na panelu biodrowym Low Ride (21 cm), lub Mid Ride (17 cm)

 

Główną cechą, która sprawia, że Operator Set  jest świetnym wyborem to modułowy wzór otworów z tyłu kabury z zamontowanym systemem wypinania Quick Lock System do panelu biodrowego, który umożliwia wypięcie kabury z panelu. Zestaw Operator może być używany na zawodach, strzelnicach, do pracy w służbach mundurowych.

 

 

Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

Inne produkty

29 stycznia 2022