29 stycznia 2022
90,00 PLN

Inne produkty


 

Zestaw typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
 

Operator 2 Set (udowy) został stworzony jako modułowy, wytrzymały i szybki. Kabura w zestawie wykonana została z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm.

Kabura w zestawie Operator 2 Set  jest pasywna (bez kaptura/paska/przycisku do dezaktywacji kabury), posiada regulowaną siłę docisku za pomocą śrub wzdłuż swojej krawędzi. Logicznym zabezpieczeniem jest odpowiednio uformowany kształt osłony spustu. Kabura zawieszona jest na panelu udowym z możliwością regulacji wysokości.

 

Główną cechą, która sprawia, że Operator 2 Set jest świetnym wyborem to modułowy wzór otworów z tyłu kabury oraz panelu udowego, który umożliwia różne opcje montażu np: Safariland, G-Code, Blackhawk, Blade-Tech, S&S Precision i innych. Zestaw Operator może być używany na zawodach, strzelnicach, do pracy w służbach mundurowych.

 

 

Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

  

Wybór wariantu zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 20 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt 
Dostępne kolory kabur: Pomoc

kabura kydex owb wing

Dostępność: Na zamówienie
Producent: Falcon Kydex

300,00 PLN

Operator 2 Set 

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

© Falcon Kydex 2021

Ranger Club

INFORMACJE