28 stycznia 2022
90,00 PLN

Inne produkty


Zestaw typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
(montowany po zewnętrznej stronie pasa)

 

Operator 2 Full Set (pas/biodro/udo/kamizelka) został stworzony jako modułowy, wytrzymały i szybki. Kabura oraz części składowe panelu udowego w zestawie wykonane zostały z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm.

 

Kabura w zestawie Operator 2 Full Set jest pasywna (bez kaptura/paska/przycisku do dezaktywacji kabury), posiada regulowaną siłę docisku za pomocą śrub wzdłuż swojej krawędzi. Logicznym zabezpieczeniem jest odpowiednio uformowany kształt osłony spustu. Kabura zawieszona jest na panelu udowym za pomocą modułu Quick Lock System 22/19. Panel udowy posiada regulację wysokości.

 

Główną rzeczą, która sprawia, że Operator 2 Full Set jest świetnym wyborem to modułowy system montażu i możliwości noszenia poszczególnych części składowych zestawu. Operator 2 Full Set może być używany na zawodach, strzelnicach, do pracy w służbach mundurowych.Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

 

Wybór wariantu zmienia cenę
Czas realizacji:
 od 4 do 6 tygodni 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt 
Dostępne kolory kabur: Pomoc

kydex operator 2 full set

Dostępność: Na zamówienie

Producent: Falcon Kydex

560,00 PLN 

Operator 2 Full Set

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

© Falcon Kydex 2021

Ranger Club

INFORMACJE