ładownica kabura kydex pistol mag

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

Ładownica CROW Cat7

od 40,00 PLN

Dostępność: Na zamówienie

Producent: Falcon Kydex / Mean Crow 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 20 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc

 


 

Ładownica typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND

(montowana po zewnętrznej stronie pasa)

Ładownica  zaprojektowana z myślą o szybkim dobyciu opaski uciskowej. 

 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na jedną opaskę uciskową. Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca na pasie taktycznym. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi, opaska jest stabilna i nie przemieszcza się podczas ruchu. 
 

Ładownica CROW Cat7 mocowana jest do pasa za pomocą rzepów. Kompatybilna z kamizelkami taktycznymi. Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

 

25 lutego 2020