25 lutego 2020

Inne produkty


 

Ładownica typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND

(montowana po zewnętrznej stronie pasa)

Ładownica typu shingle, otwarta zaprojektowana z myślą o szybkim dobyciu magazynka. Wewnątrz antypoślizgowy materiał, który dobrze trzyma magazynek na miejscu.

 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na jeden magazynek. Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca na pasie taktycznym. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi, magazynek jest stabilny i nie przemieszcza się podczas ruchu. 
 

Ładownica CROW AR15 mocowana jest do pasa za pomocą troków, klipsów molle lub sztywnej pojedynczej szerokiej przelotce. Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 20 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc

Dostępność: Na zamówienie

Producent: Falcon Kydex / Mean Crow 

80,00 PLN

Ładownica CROW AR15

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Falcon Kydex © 2016 - 2023

OBSERWUJ

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

ładownica kabura kydex pistol mag