ładownica kabura kydex pistol mag

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

Ładownica CROW AR15

od 80,00 PLN

Dostępność: Na zamówienie

Producent: Falcon Kydex / Mean Crow 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 20 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc


 

Ładownica typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND

(montowana po zewnętrznej stronie pasa)

Ładownica typu shingle, otwarta zaprojektowana z myślą o szybkim dobyciu magazynka. Wewnątrz antypoślizgowy materiał, który dobrze trzyma magazynek na miejscu.

 

Doskonałej jakości, dobrze dopasowana zewnętrzna ładownica na jeden magazynek. Wersja wąska, zajmująca mniej miejsca na pasie taktycznym. Dzięki idealnie dopasowanemu kształtowi, magazynek jest stabilny i nie przemieszcza się podczas ruchu. 
 

Ładownica CROW AR15 mocowana jest do pasa za pomocą troków, klipsów molle lub sztywnej pojedynczej szerokiej przelotce. Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

 

25 lutego 2020