ładownica kabura kydex cat 7

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

Ładownica CAT-7

od 90,00 PLN

Dostępność: Na zamówienie
Producent: Falcon Kydex 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 20 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc


 

Ładownica typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
(montowana po zewnętrznej stronie pasa)


Ładownica Cat 7 została stworzona jako modułowa, wytrzymała i szybka. Wykonana z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm.
 

Cat 7 to wysokiej jakości ręcznie wykonana zewnętrzna ładownica na opaskę uciskową. Kompatybilna z opaskami uciskowymi typu CAT 7.

Dzięki dopasowaniu do kształtu opaski uciskowej jest stabilna i nie przemieszcza się podczas noszenia. Dobycie opaski jest szybkie i bezproblemowe.

Ładownica Cat 7 mocowana jest do pasa za pomocą klamry Tek-Lok lub sztywnej szerokiej przelotki. Istnieje również możliwość montażu na pasie molle/pals.

 

Model ładownicy Cat 7 projektowany jest losowo.


Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

 

23 lutego 2020