Dostępne kolory na naszym rynku Kolory Kydex

Dostępne kolory na naszym rynku Kolory Kydex

Dostępne kolory na naszym rynku Kolory Kydex


 


 

 Konfiguruj swoją
 kaburę Agent IWB 


 

 Konfiguruj swoją
 kaburę Wing OWB 

 Wybierz swój zestaw
 Falcon OWB 

Kydex 2.4 mm - 100% Handmade - 100% Made in Poland

Kabura typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
(montowany po zewnętrznej stronie pasa)


Falcon OWB 

Chociaż jest to kabura pasywna (bez kaptura/paska/przycisku do dezaktywacji kabury), posiada regulowaną siłę docisku za pomocą śrub wzdłuż krawędzi kabury. Logicznym zabezpieczeniem jest odpowiednio uformowany kształt osłony spustu. Wszystkie kabury Falcon mogą pomieścić optykę montowaną na zamku pistoletowym, gwintowaną lufę, wysokie przyrządy celownicze oraz dopasowane kompensatory względem szerokości zamka pistoletowego oraz wybraną latarkę taktyczną.
 

Główną cechą, która sprawia, że Falkon jest świetnym wyborem to modułowy wzór otworów z tyłu, który umożliwia różne opcje montażu np: Safariland, G-Code, Blackhawk, Blade-Tech, S&S Precision i innych. Ten model kabury może być używany na zawodach, strzelnicach, do pracy w służbach mundurowych, do przenoszenia z szlufkami na pasek, panelem biodrowym, panelem udowym.

Kabura typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
(montowany po zewnętrznej stronie pasa)

Wing OWB 

Wing OWB to płaska i stylowa kabura w formie "naleśnika" wykonana z dwóch płyt kydexu 2.4 mm. Przeznaczona do noszenia na pasku/pasie taktycznym/pasie molle, otwarta lub zamknięta. Lekka konstrukcja kabury posiadająca regulację docisku broni.

Ten rodzaj kabury jest popularny do noszenia przez cały dzień, ponieważ jest szersza niż inne kabury, co pomaga lepiej rozłożyć ciężar pistoletu. Dzięki swojej budowie oraz wyprofilowanym skrzydłom, przylega mocno do ciała, jest wysoko umieszczona na pasie co pozwala na noszenie jej w ukryciu np: pod bluzą, koszulą lub kurtką.

Dostępność: Na zamówienie
Producent: Falcon Kydex

180 PLN

Agent IWB 

Ręcznie formowana regulowana kabura do przenoszenia kompaktowych modeli broni ale nie tylko. Minimalistyczna budowa kabury pozwala na przenoszenie jej po wewnętrznej stronie pasa oniąc broń przed wilgocią, pozostając jednocześnie niezwykle lekką i trwałą konstrukcją. Nadaje się idealnie do codziennego noszenia w ukryciu. Model ten jest wystarczająco wygodny do codziennego użytku i bardzo łatwy do ukrycia bez względu na to, jak jesteś ubrany. Kabura posiada jeden klips Fomi szeroki lub wąski który zaczepiamy o pasek/pas.

Istnieje opcja montażu dodatkowego akcesorium offsetowego np: Mod Wing zapobiega wysuwaniu się kabury podczas dobywania broni.

 

Kabury 

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023