30 stycznia 2022
90,00 PLN

Inne produkty


 

Kabura typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND 
(montowany po zewnętrznej stronie pasa)


 

Kabura Falkon została stworzona jako modułowa, wytrzymała i szybka. Wykonana z wytrzymałego, precyzyjnie uformowanego Kydexu 2.4 mm.

Chociaż jest to kabura pasywna (bez kaptura/paska/przycisku do dezaktywacji kabury), posiada regulowaną siłę docisku za pomocą śrub wzdłuż krawędzi kabury. Logicznym zabezpieczeniem jest odpowiednio uformowany kształt osłony spustu. Wszystkie kabury Falkon mogą pomieścić optykę montowaną na zamku pistoletowym, gwintowaną lufę, wysokie przyrządy celownicze oraz dopasowane kompensatory względem szerokości zamka pistoletowego oraz wybraną latarkę taktyczną.

 

Główną cechą, która sprawia, że Falkon jest świetnym wyborem to modułowy wzór otworów z tyłu, który umożliwia różne opcje montażu np: Safariland, G-Code, Blackhawk, Blade-Tech, S&S Precision i innych. Ten model kabury może być używany na zawodach, strzelnicach, do pracy w służbach mundurowych, do przenoszenia z szlufkami na pasek, panelem biodrowym, panelem udowym.

 

 

Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl

 


 

Wybór wariantu zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 20 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory: Pomoc

kabura kydex owb falcon

Dostępność: Na zamówienie

Producent: Falcon Kydex

140,00 PLN 

Falkon OWB

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

© Falcon Kydex 2021

Ranger Club

INFORMACJE