kydex operator 2 full set

Postaw KAWKĘ

Postaw KAWKĘ

OBSERWUJ

Falcon Kydex © 2016 - 2023

+48 660 162 123        kontakt@falconkydex.pl

Witaj w Falcon Kydex !!!    Kabury, ładownice, pochwy na noże, portfele i inne różności z termoplastu Kydex, Holstex oraz Baltaron.  Wykonuję oryginalne projekty dla odważnych, łamiące wszelkie stereotypy. Akcesoria dla hobbystów, pasjonatów, uczestników gier terenowych ASG, służb mundurowych oraz pod indywidualne zamówienie.    Jest to w pełni profesjonalne akcesorium, którego zaletą jest 100% ręczne wykonanie oraz w 100% polski produkt bazujący na materiałach najwyższej jakości dostępnych na ogólnoeuropejskim i amerykańskim rynku.   Koncept czerpię z własnego doświadczenia, wskazówek klientów, pasjonatów, wytycznych profesjonalistów oraz weteranów.

Adapter FORK QLS 19 (Quick Lock System) "Widelec"

40 PLN

Dostępność: Na zamówienie
Producent: FMA / TMC 

 

> Wróć do katalogu <

Wybór wariantu / opcji zmienia cenę
Czas realizacji:
 do 40 dni roboczych 

Wykonanie: 100% ręcznie wykonana
Produkt: 100% polski produkt
Dostępne kolory kabur: Pomoc

 


Kabura typu OUTSIDE-THE-WAISTBAND
(montowany po zewnętrznej stronie pasa)

 

Widelec QLS 19 Locking Fork mocuje się bezpośrednio do tylnej części dowolnej kabury z 2 otworami lub kabury z 3 otworami, można je następnie połączyć z płytą montażową QLS 22 lub QLS 22L. 
 

Zastosowanie z jedną z tych płytek montażowych umożliwia szybkie przenoszenie kabury między punktami mocowania, takimi jak adapter do pasa, panel biodrowy UBL, panel udowy lub inna stabilna platforma montażowa.


Masz pytanie odnośnie wybranego produktu ? Napisz: kontakt@falconkydex.pl


 

 

29 lutego 2020